Volikogu liikmed

Vallavolikogu ja vallavalitsuse liikmete hüvitiste määrad ning maksmise kord

 

Nimi

E-post

Telefon

Valimisnimekiri

1.Jaan Valtsov
(volitused peatatud 01.11.2016-01.03.2017)

puit1@hot.ee

5392 1423

Eesti Keskerakond

2.    Monika Horn
asendusliige 01.11.2016-01.03.2017

monika.horn@valgahaigla.ee

5656 2786

Eesti Keskerakond

3. Ain Loorist

ain.loorist@arkaadia.ee

510 3416

Eesti Keskerakond

4. Lea Margus

leamargus@gmail.com

5813 3244

Eesti Reformierakond

5. Aleksander  Zemskov

aleksander.zemskov@politsei.ee

5330 7181

Eesti Reformierakond

6. Evelin Tiivel

evelin@hummuli.edu.ee

5346 8099

Eesti Reformierakond

7. Enn Nugis

ennnugis73@gmail.com

5569 6523

Eesti Reformierakond

8. Margus Noorkõiv

margus.no@gmail.com 

524 4467

Eesti Reformierakond

9. Marika Riit

marika@hummuli.ee

524 4968

Eesti Reformierakond

10. Chaty Uibopuu

chaty_uibopuu@hotmail.com

5686 0336

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

 

*Volikogu liikme erakondlikku kuuluvust on võimalik vaadata Äriregistrist.

Toimetaja: JUTA KARPOV