Hummuli Vallavalitsuse kontaktandmed

12.04.17

Aadress: Soe tee 4, Hummuli alevik, Hummuli vald, 68410 VALGA MAAKOND

Üldtelefon: 767 9760, 507 9633  

E-postvald@hummulivv.ee

Registrikood 75001187 

Arvelduskonto EE351010202000579002 SEB pank

 

Tööaeg:

Esmaspäev 08:00- 18:00

Teisipäev- neljapäev 08:00-17:00

Reede 08:00-13:00

Lõuna E-N 12:00-12:30

 

Ametikoht

Nimi

Haridus/eriala

Telefon

E-post

Vallavanem

Enn Mihailov

Kõrgharidus/veterinaararst

767 9762

503 1854

enn@hummulivv.ee

 

Vallasekretär

Juta Karpov

Rakenduslik kõrgharidus/haldusjurist

767 9766

juta@hummulivv.ee

 

 

 

 

 

Sotsiaaltöö- ja lastekaitsespetsialist

Eve Laar

Kõrgharidus/sotsiaaltöö

767 9764

eve@hummulivv.ee

Pearaamatupidaja

Urve Markson

Kesk-eriharidus/

raamatupidamine

767 9761

urve@hummulivv.ee

Raamatupidaja

Juta Kõrran

Kesk-eriharidus/

planeerimine

767 9761

jutakorran@hummulivv.ee

 

Majandus-ehitusspetsialist

Hugo Müller

Kõrgharidus/põllumajanduse mehhaniseerimine

767 9767, 53326616

hugo@hummulivv.ee

Maakorraldaja

Arvo Kargu

Kõrgharidus/maaparandus

767 9763

arvo@hummulivv.ee

 

 

 

 

 

Kultuuri- ja noorsootööspetsialist

 

Meriliin Lend

 

Kõrgharidus/keskkonnakaitse

 

767 9765

 

kultuur@hummulivv.ee

 

Toimetaja: JUTA KARPOV